Wyprawa Ojca&Syna

Podróż ku męskości

Odkrywaj razem z synem odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Wyprawa Ojca&Syna

Ekscytująca przygoda

Podaruj swojemu synowi niezapomniane przeżycia.

Wyprawa Ojca&Syna

Wspólna droga

Towarzysz swojemu synowi w drodze ku dojrzałości.

czas
ojca & syna

Zaproś swojego syna w wieku od 7-12 lat na jednodniową, ekscytującą wyprawę, podczas której zbliżycie się do siebie, doświadczycie wspólnej przygody w lesie, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy. Czekają na Was wyzwania fizyczne, umysłowe łamigłówki, trochę survivalu oraz dynamiczna akcja w rytmie zwiastujących bitwę werbli. Cały scenariusz wyprawy odbywa się w oparciu o niezwykłą historię jednego z najbardziej odważnych i podziwianych przez chłopców bohaterów biblijnych…

dawid. pogromca olbrzymów

Dawid. Niepozorny chłopiec, który pokonał potężnego Goliata. Twój syn. Niepozorny chłopiec, który ma w sobie wielką siłę. I Ty, jego Tata, który może objawić moc swojej ojcowskiej obecności. Pomóż swojemu synowi odkryć źródło prawdziwej siły i towarzysz mu w drodze do pokonania wewnętrznych lęków.

Co na Was czeka?

Czas 1 na 1

Czy wiesz, że kluczem do zaangażowanej obecności jest czas spędzany z dzieckiem indywidualnie? Wówczas możesz mu podarować całą swoją uwagę, być całkowicie dostępny i tylko dla niego. To znaczy więcej, niż tysiąc słów.

Przygoda

Chłopiec marzy o przeżyciu wyjątkowej przygody. To właśnie zaciekawienie, dzika przyroda oraz wyruszenie w nieznane przyprawione odrobiną ryzyka jest najlepszym przepisem na niezapomniane wspomnienia.

Zabawa

Efektywne wychowywanie syna odbywa się poprzez zabawę. Wspólny śmiech, razem przeżywane emocje i głębokie rozmowy budują w chłopcu poczucie wartości, rodzą w nim pewność siebie oraz kształtują przekonanie, że jest ważny dla swojego taty.

KROK PO KROKU

Podaruj niezwykłe wspomnienia

Las, góry, strumienie. Oto przestrzeń, w której będziecie mogli przeżyć Waszą wspólną przygodę. Dzika przyroda współgra z geografią naszego męskiego serca i pozwala je odkryć, zrozumieć, a czasem poprostu odnaleźć.

Przed Wami

Wyprawa do lasu

Jednodniowa przygoda pośród dzikiej przyrody

Budowanie więzi

Moc doświadczeń, które pozwolą Wam wzmocnić relację

Nowe przyjaźnie

Nauka współpracy w gronie innych ojców z synami

Próby i wyzwania

Otrzymacie inspiracje pomocne w dalszym rozwoju

KSIĘGA PRZYGÓD
Ojciec&Syn

Po Wyprawie otrzymacie niezwykłe narzędzie do dalszego pogłębiania Waszej relacji – Księgę Przygód dla ojca i syna. 

Jest to interaktywna książka w formie papierowej, w której będziecie mogli znaleźć dalsze inspiracje, poznać propozycje wyzwań oraz je dokumentować. To wyjątkowa pamiątka, do której będziecie mogli wracać nawet po wielu latach.

Koszt Księgi zawarty jest w cenie udziału w Wyprawie, a sama Księga jest dostępna tylko dla uczestników Wyprawy Dawid. Pogromca Olbrzymów.

Dowiedz się więcej o Wyprawie

Michał opowie o tym, jaka jest rola ojca w życiu swego syna, wyjaśni dlaczego inicjacje mają tak wielkie znaczenie oraz podpowie, jak zaprosić syna na to wyjątkowe wydarzenie.

Jak się przygotować?

Godziny rozpoczęcia

Startujemy w godzinach popołudniowych (zależnie od miesiąca między 14.00-15.30). Zakończenie przewidujemy około godz. 23.00.

Dokładne miejsce rozpoczęcia oraz godzina zostanie Wam przesłana wraz ze współrzędnymi GPS w mailu poprzedzającym Wyprawę.

Ekwipunek

Przed Wyprawą spakujcie się i zabierzcie z sobą:
☉ czołówki
☉ wygodne obuwie do chodzenia po lesie
☉ ciepłe ubranie i coś na ewentualny deszcz
☉ scyzoryk lub nóż

Przed wyprawą

Chcemy, byście mogli podjąć stosowne przygotowania jeszcze przed Wyprawą, które pozwolą Wam nastawić serce na to, co dla Was przygotowaliśmy. Dlatego otrzymacie krótki materiał filmowy wraz z instrukcją 15 minutowej odprawy jeszcze przed wyruszeniem w drogę.

Podsumowując

Najważniejsze informacje w pigułce

Wyprawa jest wyjątkowym czasem 1-1 taty i jednego syna w wieku 7-12 lat. Jeden dzień, podczas którego doświadczycie przygody, pogłębienia więzi oraz wspólnej zabawy, a wszystko to wokół historii Dawida, Pogromycy Olbrzymów.
W Wyprawie bierze udział max. 14 duetów, więc nie zwlekaj z wyborem terminu, miejsca i zapisaniem się.
Przygotowaliśmy dla Was nie tylko samą Wyprawę, ale również materiały wprowadzające, które otrzymacie przed wyjazdem oraz Księgę Przygód, która poprowadzi Was przez kolejne wyzwania i próby w następnych tygodniach i miesiącach.

Poznaj Trenerów

Michał Piekara
Szczęśliwy mąż Ulci, tata czwórki dzieci: Julci, Emilki, Emanuela i Jonatana. Na codzień wspiera ojców w ich ojcowskiej misji w ramach dzieł Nowego Pokolenia Ojców. Mówca. Autor książek i wielu projektów ewangelizacyjnych. Dawniej mól książkowy, który pokochał góry, dziką przyrodę i pracę w ogrodzie w Rajskiej Dolinie.
Kuba Koszewski
Mąż Oli, tata Franka i Tereski. Poszukiwacz męskiego i ojcowskiego sensu życia i działania. Zakochany w tym co dzikie, szorstkie, związane z przyrodą. Pasjonat pracy ze zwierzętami, drewnem i samowystarczalności. Miłośnik kubka z kawą i widoku ognia na ognisku lub kominku. Stale zadziwiony działaniem Boga w jego życiu.

Koszt Wyprawy

TATA&SYN
149zł/os 298 za duet
 • Jednodniowa, niesamowita wyprawa u boku syna
 • Ekwipunek potrzebny do podjęcia Wyprawy
 • Księga Przygód
 • Wprowadzające w Wyprawę materiały video
 • Możliwość poznania ojców i synów, dla których relacje są ważne
zapisz się

ZAREZERWUJ

BILET

Okolice Torunia

15.06.2024

FAQ

Masz więcej pytań?
Mamy więcej odpowiedzi!

Koniecznie pamiętajcie, by zabrać z sobą:

 • prowiant na drogę dla tay i syna
 • coś ciepłego do picia w termosie
 • notatnik i coś do pisania
 • karimatę
 • czołówki, ewentualnie latarki
 • wygodne obuwie do chodzenia po lesie
 • ciepłe ubranie i coś na ewentualny deszcz
 • scyzoryk lub nóż
 • niezbędne leki

Dokładną lokalizację z parametrami GPS otrzymasz mailem przed wyprawą.

Nie. To czas dla jednego ojca i jednego syna. Dzieki temu podarujesz swojemu synowi 100% swojej uwagi.

Zaufaj nam. Program wyprawy jest przemyślanym procesem, który odpowiada na potrzeby Twojego syna właśnie w tym wieku. Młodszy – nie zrozumie o co chodzi. Starszy natomiast potrzebuje już innego rodzaju inicjacji i tę planujemy w niedalekiej przyszłości.

Tak. Planujemy w przyszłości Wyprawy dla ojców z córkami. Na pewno damy znać!

Nie chcemy, by warunki finansowe były przeszkodą dla kogokolwiek. Napisz od nas. Na pewno coś razem wymyślimy.