Pragniesz bliskiej relacji z Bogiem, żoną i dziećmi?

Powrót do Domu to wyjątkowy program ojcowski skierowany do wszystkich mężczyzn, którzy pragną głębiej połączyć się ze swoją rodziną i odnaleźć w niej prawdziwe miejsce.

To więcej niż kurs – to droga do pełniejszego życia w harmonii z wartościami, które naprawdę się liczą.

01

01 - Wizja

wizja

wiem, czego chcę

SILNEJ RODZINY

Każdy z nas pragnie pełnej zaangażowania oraz oddania relacji w naszych małżeństwach. Pragniemy widzieć nasze dzieci szczęśliwe i bezpieczne, a więc aby wiedziały, że są kochane. Chcemy wiedzieć, że mamy realny wpływ na kształt życia naszych dzieci i prawdziwie prowadzić je ścieżkami wartości, które sa dla nas ważne. Oczekujemy jedności oraz zgody, a nasze domy chcemy uczynić miejscem doświadczenia miłości. 

Tęsknimy za bliską, osobistą relacją z Bogiem. Chcemy wierzyć głebiej, ufać bardziej i mniej sie lękać. Pragniemy dać Mu się prowadzić po ścieżkach życia i nigdy z nich nie schodzić. 

TO NIE TAKIE PROSTE

Tak często chcesz dobrze, a wychodzi jak zwykle.

02 - Wyzwania

rozumiemy

codzienny trud

A jednak tak często brakuje nam łagodności, cierpliwości, stanowczości i życzliwości. W naszych małżeństwach cierpimy na brak czasu mijając się wzajemnie. Serdeczność ustępuje miejsca napięciom lub stopniowo rosnącej obojętności. W dodatku trudno zachować nam uważność i być w pełni dostępnymi dla dzieci. Wybuchamy złością zadziwieni własną gwałtownością. Uciekamy w pracę zwodową, gdy odkrywamy, że tam jest łatwiej, niż w domu. Gubimy priorytety, oddalamy się od ideałów.

Chcemy wiele, ale tak mało się udaje. Brakuje nam dyscypliny w pracy nad sobą, modlitwa jest nieregularna, relacje w małżeństwie napięte, a dzieci nie otrzymują od nas tego, co powinny.

02

wyzwania

Dlatego przygotowaliśmy

program powrót do domu

03

Rozwój

03 - Rozwój

najlepsza wersja

ciebie samego

Zmiana zaczyna się od Ciebie. Możesz stać się tym, kim zawsze pragnąłeś! Chcemy Ci w tym pomóc. 

Powiadają, że wielkie góry zdobywa się małymi krokami. I bez wątpienia dzieje się tak w naszym ojcostwie. Potrzeba codziennych, małych kroków, by zobaczyć trwałe efekty. Co więcej, chcemy, abyś rozwijał się harmonijnie, dlatego w czasie Programu pogłebisz również swoją relację z Bogiem i dasz sobie szansę na wzmocnienie relacji małzeńskiej.

Program wzrostu ojcowskiego Powrót do Domu składa się z 4 kursów prowadzonych przez znakomitych prelgentów z Polski i zagranicy. Każdy kurs tworzy 8 tematów, które pozwolą Ci krok po kroku zgłębiać dany obszar.

W ramach każdego tematu otrzymasz wprowadzający film video z nauczaniem oraz kartę pracy, dzięki której przełożysz teorię na praktykę życia. Na koniec każdego tematu spotkasz się z innymi ojcami na dzielenie w małej grupie (stacjonarnie lub online). W międzyczasie, abyś nie zatrzymał się w drodze, dostaniesz również Materiały dodatkowe, treści wzmacniające relację małżeńską, a także sposobność do rozmowy z Bratem w ojcostwie.

TWOI PRZEWODNICY

Poprowadzą Cię wspaniali prelegenci

Przekonaj się sam

To naprawdę działa!

Wyniki na podstawie ankiety przeprowadzonej wsród uczestników

0 %
Moje relacje z dziećmi znacząco poprawiły się
0 %
Współczynnik skuteczności Programu po pół roku od jego zakończenia
0 %
Chciałbym rozwijać się dalej jako mężczyzna, mąż i ojciec

Może od innej strony

Michał chętnie opowie więcej

Obejrzyj film, w którym Michał Piekara, pomysłodawca i twórca Nowego Pokolenie Ojców, opowiada o Programie wzrostu ojcowskiego Powrót do Domu.

Obejrzyj Opowieść o programie

To tylko kilka prostych kroków

01
DOŁĄCZ LUB STWÓRZ GRUPĘ
Dołącz do jednej z aktualnie tworzonych grup (przejdź do zapisów poniżej) lub zaproś jeszcze kilku znajomych ojców i razem utwórzcie własną grupę, w której będziecie regularnie dzielić się owocami swojej pracy. Braterskie dzielenie jest potężnym elementem Twojej zmiany.
02
USTALCIE DATĘ STARTU
Określcie, kiedy pragniecie rozpocząć Program i w jakiej częstotliwości chcecie się regularnie spotykać w ojcowskim gronie.
03
WYBIERZCIE KURS
Zapoznajcie się z proponowanymi Kursami i wybierzcie wspólnie ten, który wam odpowiada. Rekomendujemy rozpoczęcie ojcowskiej przygody od tematu Wizja&Priorytety, następnie podjęcie kursu Zaangażowana obecność. Stanowią one fundament całego Programu oraz serce ojcowskiego wzrostu.
Uczestników
0 +
Materiałów video
0 +
Prelegentów
0 +
dni w roku
0 +
Spróbujcie

KURSY

Przed Tobą praktyczne tematy

Już dostępny
Wizja & Priorytety
Okreś wizję swojego ojcostwa, zdefiniuj priorytety i naucz się żyć w zgodzie z nimi na codzień. Stań się kowalem swojego losu.


Temat I
Już dostępny
Zaangażowana obecność
Sięgnij po klucz do nieprzeciętnego ojcostwa i zdobądź praktyczne narzędzia do budowania głębokich więzi z Twoimi bliskimi.

Temat II
Wkrótce
Miłość & Dyscyplina
Odkryj jak zachować równowagę miedzy miłością i dyscypliną, by w ten sposób wywierać pozytywny wpływ na swoje dzieci.

Temat III
Wkrótce
Przywództwo w rodzinie
Jesteś powołany do tego, by prowadzić swoją rodzinę. Zdobądź wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci wypełnić Twoją ojcowską misję.
Temat IV
A właściwie, to...

Ile to kosztuje?

Słuszne pytanie, przecież tworzenie i rozwijanie Programu to konkretny wydatek.

Ty decydujesz!

Pragniemy, by każdy ojciec bez wyjątku mógł wziąć udział w Programie. Wiemy, że każdy ma inne możliwości, dlatego postanowiliśmy udostępnić Program dając Ci całkowitą wolność. Samodzielnie określisz kwotę, którą będziesz  mógł wspierać rozwój tego dzieła.

Wierzymy, że dzielenie się to przywilej. Dokładając swoją cegiełkę budujesz z nami Nowe Pokolenie Ojców. Prosimy Cię o hojność serca!

To tylko 3 proste kroki

01
ZAPISZ SIĘ
Wypełnij formularz rejestracyjny i dołącz do ojców w Twoim regionie, którzy są chętni przejść razem przez Program.
02
POCZEKAJ NA ZAKOŃCZENIE ZAPISÓW
Po zakończeniu zapisów zostaniesz dodany do grupy WhatsApp, na której dostaniesz wszystkie informacje dotyczące Twojej ojcowskiej małej grupy.
Jeżeli nie masz jeszcze aplikacji WhatsApp, pobierz ją koniecznie
https://www.whatsapp.com/
03
CIESZCIE SIĘ OWOCAMI
Obserwujcie jak zmienia się wasze życie, a relacja z Bogiem, żoną i dziecmi pogłębia się każdego dnia.

Dołącz do Programu

Do której grupy chcesz dołączyć?
Podaj kod grupy
Sprawdź kod
Twoje dane kontaktowe

Na czas uczestnictwa w kursie deklaruję stałe miesięczne wsparcie dzieła Nowego Pokolenia Ojców kwotą [PLN]

F.A.Q.

Masz więcej pytań? Chętnie na wszystkie odpowiemy. Tym niemniej zanim napiszesz, zerknij na najczęstsze zapytania oraz odpowiedzi.

Nie musisz być uczestnikiem Warsztatów, Obozów ani żadnych innych inicjatyw, które organizujemy jako Nowe Pokolenie Ojców.

Rekomendujemy, by grupy nie przekraczały 8 uczestników. Najoptymalniej – pod względem czasu trwania spotkania grupy – by Twoja grupa miała od 5-8 ojców.

Udział w Programie NIE wiąże się z żadnym abonamentem. Dzielimy się tym, co wypracowaliśmy.

Tym niemniej zachęcamy, by każdy z uczestników Programu na miarę swoim możliwości i hojności serca, wspierał nasze działania przez cały czas udziału w Programie. Dzięki takiemu wsparciu możemy rozwijać dzieło Nowego Pokolenia Ojców.

Każdy kurs jest ułożony według przemyślanej kolejności tematów i dynamiki dzielenia. Dlatego sugerujemy, by grupa miała zamknięty charakter w czasie trwania konkretnego kursu.

Tak. Oczywiście najlepiej jest, gdy grupa może spotykać się na żywo. Jednak powstają również grupy online i skuteczność Programu się nie zmniejsza. Ostatecznie owocność Programu jest głównie kwestią osobistej pracy.

Niestety nie. Grupa jest koniecznym elementem pracy w Programie.

Tym niemniej zapraszamy Cię do kontaktu z nami (info@nowepokolenieojcow.pl). Pomożemy Ci stworzyć grupę.

Módl się, nie poddawaj i zawalcz o kilku mężczyzn spośród twoich znajomych!

Skontaktuj się z nami, a my uruchomimy Progeam dla Waszej grupki.

info@nowepokolenieojcow.pl

Czego potrzebujesz, by wzrastać?

Stwórz grupę. Nie zostawimy cię samego. Otrzymasz od nas pełne wsparcie.

Zarejestruj grupę

zacznij spotkania